English Mastiff  -  Mastif  -  Anglický mastif  -  Mastiff  -  Anglický mastiff           
Mastiff - Enter here!
  O nás
  Psy  
  Suky  
  Štenatá  
  Výstavy  
  Fotoalbum  
  In memoriam  
  Španielský mastin  
  Kontakt  
  Úvodní stránka  O nás

Chovateľská stanica MI-PO bola založená 10.2.1984. Pod týmto názvom odchovala šteňatá až do roku 1999 kedy bola premenovaná na SLNKO ZEMPLÍNA.

V roku 1985 do našej chovateľskej stanice zavítal prvý neapolský mastin a od tejto doby sa venujeme iba chovu molossoidných plemien. V roku 1989 pribudol náš prvý mastiff a roku 2003 aj španielsky mastin. Tieto tri plemená sú stále v našej chovateľskej stanici a venujú sa svojej výstavnej a chovateľskej kariére.
Od založenia v našej stanici sa vychovalo a vystriedalo mnoho slovenských, zahraničných a medzinárodných šampiónov krásy ako aj nositeľov najvyšších výstavných ocenení.

Medzi ne patria stredo a východoeurópsky víťaz, európsky víťaz a nositeľ titulu svetový šampión šampiónov - sympatia r. 2004.

Začiatkom roku 2005 sme do našej chovateľskej stanice importovali zo svetoznámej chovateľskej stanice BREDWARDINE - UK dvoch kvalitných mastiffov na oživenie krvnej línie.

Šteňatá našej chovateľskej stanice sa vyznačujú svojou mohutnosťou, výborným pohybom a bezchybným charakterom povahy. Sú predurčené zúčastňovať sa najvyšších výstav s úspechom.

 

 

 

 

 

 

Mastiff.sk


SLNKO ZEMPLÍNA, MVDr. Mikuláš Polievka, Zemplínska Široká 121, Slovakia, +421 907 410 440,
polievka1@stonline.sk
www.mastiff.sk

NAJ.sk

Chovaťelská stanica psov plemena MASTIFF © Všetky práva vyhradené.

Chovatelské stanice na www.stenata.cz!

Webdesign: Jaroslav Erben; Tvorba www stránok pre chovateľov; Optimalizované pre rozlíšenie 1024 x 800.